To Lietuvoje dar nebuvo!! RYTĖLIS!!!

Sakoma, kad dviračio neišrasi, bet jį visuomet galima patobulinti. Šia nuostata ir vadovaujamės pristatydami naujieną Lietuvoje – rytinius blaivius pasilinksminimus prieš darbą „Rytėlis“. „Jau seniai svajojome išskirtinai su vakaru siejamą malonią veiklą, „apsirengti naujais drabužiais“ – šokius pradėti ir baigti anksti ryte“, – sako Ignas. Tik vėliau, kai domėjomės ir ieškojome atsakymo internete, atradome, jog yra mums patinkantis formatas. Įdėjome savitumo ir MyHero! sportininkų bendruomenės patikrintos atmosferos ir gavome alternatyvą įprastoms linksmybėms „Rytėlis“.

[dropcap]B[/dropcap]laivūs rytiniai pasilinksminimai pasauliui nėra naujiena ir jau nuo 2013-ųjų skirtingais pavadinimais vyksta įvairių šalių miestuose: Šiaurės Amerikoje (Niujorkas) – „Daybreaker“. Europoje (Roma, Viena , Berlynas, Londonas) „Morning Gloryville“. Projektas įgauna pagreitį ir jau įvyko du Rytėliai, kuriuose bendrai apsilankė per 400 žmonių.

Trečiasis planuojamas jau balandžio 5 dieną.

 

Pirmąjame Rytėlyje „svietą budino“ ugningasis Jurgis Didžiulis Lapkričio 30d. Prieš renginį Jurgis kvietė visus pasilinksminti kuo stipriau ir tikrai pasistengė šokdindamas minią ilgiau nei valandą. Pavasarinėje “diskotekoje” kovo 1d. susirinkusią publiką kilnoti kojas vertė Keymono grupės siela Alvydas Mačiulskas su savo solo projektu Sensei Kanas.

Muzikos, judesio, šviesų ir svarbiausia sąmoningumo pagalba siekiame padėti dalyviams atrasti vidinę laisvę, pasitikėjimą savimi ir skatinti kūrybinį mąstymą. Pripildyti jų dienas energijos, kuri tikrai praverčia darbo dienos eigoje. Savo kailiu patyrėme, kad naktinių linksmybių kontekste ėmė stigti nuoširdumo. Žmonės rečiau atsipalaiduoja be alkoholio ar kitų kvaišalų. Tiesiog siūlome tai, ko mūsų šalyje dar nebuvo, tiems, kurie to nusipelnė. Tai blaivias pramogas pamėgę žmonės. O tokių vis daugiau ir daugiau.