ĮVADAS Į POKYČIŲ METĄ. NAUJOKAI! DĖMESIO!

Man didžiulė garbė ir aš nešu didžiulę atsakomybę už tai, kad kažkam stoju skersai kelio ir bandau jam parodyti naują, prasmingą ir pilną nuotykių kryptį. Aš kalbu apie įvadines MyHero! treniruotes. Klaidinga jas būtų vadinti vien tik treniruotėmis, sakyčiau tai seminaras, kuriame vyksta bendravimas, praktika ir netgi diskusijos. Taigi darau viską, kad žmogus, išgirdęs ir pamatęs mane ne tik norėtų ateiti į MyHero!, bet ir suprastų, kad po visa jo sportine veikla (mityba, sportas), slypi sveikos gyvensenos prasmė, varoma asmeninio tobulėjimo (sąmoningumo) dalimi.

Mano tikslas, kad po mūsų 1,30val susitikimo, naujokas taptų nebe naujokas, o padaręs didelį žingsnį į priekį. Ar tai bus MyHero!, ar namų sąlygos, ar Sporto Klubas, bet tikslas – kad būtų suvoktas mūsų tikslas – Sveikatinti Tautą! Kaip? Per tris sudedamąsias MyHero! sistemos dalis Sportą-Mitybą-Sąmoningumą. Klausia jie manęs – „ką reiškia sveikatinti Tautą?“ atsakau klausimu – „o kaip tu čia atsiradai?“. Ir kievienas puola atsakyti, kad jį atitempė, įkalbino, rekomendavo, žūt būt liepė ateiti, netgi pakeisti sporto vietą ir panašiai. Atsakau – „štai jums ir Tautos sveikatinimas“. Esmė – žmogus ateina, ryžtasi pokyčiams, eina sporto, mitybos, sąmoningumo keliu, turėdamas mus, trenerius, kaip pavyzdžius ir tuomet jis pradeda veikti kaip pavyzdys kažkam kitam. Štai jums ir procesas.

Įvadinė treniruotė – tai pagrindinių pratimų pamokos su taisyklinga laikysena ir technika. Čia sportininkas gauna labai daug informacijos su praktika kaip taisyklingai atlikti bazinius pratimus ir jų palengvintas versijas.

Aptariami pagrindiniai pratimai su savo kūno svoriu, aplink kuriuos sukasi didžioji dalis mūsų treniruočių. Todėl po šio įvado, MyHero! bendruomenės narys, treniruotėje jaučiasi saugiau, užtikrinčiau, o gautos žinios labai puikiai pasireiškia jau pirmųjų treniruočių metu.
Įdomus faktas, kad į Įvadines treniruotėse apsilanko ir senbuviai, sportuojantys jau ne pirmus metus. Kodėl? Nes įpročiai daugumą judesių padaro automatiškais ir mes nematome savęs iš šono. Nors ir pastabų iš trenerio negauni, tačiau pasitikrinti ar iš tiesų viskas einasi sklandžiai yra naudinga.

Dar vienas faktas – paragavę įvadinės treniruotės, jausitės pilnaverčiais MyHero! bendruomenės nariais. Jausitės tais, nuo kurių priklauso mūsų judėjimo kryptis ir sąlygos. Ir, be jokios abejonės, išmoksite esminių pratimų technikas bei suprasite kodėl MyHero! sistema veikia.

MyHero! pirma treniruotė visada nemokama! TVARKARAŠTIS