Sveiki! Mes esame MyHero! komanda ir auginame sporto ir sveikos gyvensenos judėjimą. Turime tikslą – sveikatinti tautą ir parodyti, jog gyvenimo pokyčiai gali ateiti per paprastus žingsnius. Per kelerius metus sukaupėme daug patirties, žinių ir norime su jums visu tuo pasidalinti.

 

Kaip per kasdienį judesį galima susitiprinti kūną ir įveikti netikėtas gyvenimiškas situacijas. Kaip maistas gali ne tik pamaitinti , bet ir nuraminti mintis, emocijas. Norime parodyti, kaip tai veikia. Tad sudėliojome į tris sudedamąsias dalis, kurios viena kitą papildo ir sustiprina.

Sveikata ir maistas. Kadangi mes kiekvienas esame gyvi maistu, tai tokia pati svarbi sistemos dalis, kaip ir kitos. Subalansuotai maitinantis ir reguliariai sportuojant, mūsų kūnas pradeda sveikti. Tampame emociškai stabilesni, svoris susireguliuoja savaime, valosi organizmas nuo toksinų, streso. Mažėja vidinis triukšmas! Tam mes siūlome sveikatinančios mitybos specialistės paskaitas ir konsultacijas , kad Jūs dar geriau pažintumėte ir suprastumėte savo kūną ir jame veikiančius procesus.
Sportas ir kasdienis judesys. Jis yra reikalingas tam, kad kūnas įgytų tonusą. Sporto metu kūnas gauna daug deguonies, o tai yra svarbu mūsų smegenims. Per ir po sporto išsiskiria laimės hormonai, vyksta nuolatinis savęs disciplinavimas sportuoti, ieškoti vidinio įkvėpimo ateiti ir į kitą treniruotę. Jo pagalba keičiasi kūno formos. Kūnas tvirtėja, atsiranda daugiau galimybių atlikti fizinius veiksmus. Kad tokių rezultatų pasiektų, mes vedame grupinius užsiėmimus lavinti viso kūno raumenis, tam naudojame tik savo kūno svorį, organizuojame trenerių mokymus, kuriame sporto programas, dalinamės nemokamomis treniruotėmis socialiniuose tinkluose.
Džiaugsmas ir saviugda. (Sąmoningi pasirinkimai) Kai sutvarkote mityba ir judate vis aktyviau, kūnas atsipalaiduoja, atsiranda realus poreikis tvarkytis su savo mintimis, su savo vidumi, dažnai girdimas vidinis balsas, kuris labai tiksliai sako ir žino ką ir kaip daryti. Jo baimintis neverta. Tai Jūsų vidinis Aš! Mes padedame jį išgirsti, priimti ir toliau jo klausytis. Kuo labiau įsiklausai į savo vidų, tuo labiau aišku, kokia tema labiausiai rūpi apie savęs pažinimą. Kad padėtume tai padaryti, turime stovyklas, nuolatinius seminarus, paskaitas, kuriame aktualias laidas, leidžiame knygas, ir esame aktyvūs socialiniuose tinkluose.

Kas tada? Gyvenimas prisipildo kasdienių atradimų, kurie džiugina ir užkrečia kitus. Prasideda nuostabi savęs pažinimo kelionė ir tada ateina Laisvė! Pradžia, kai tampate laisvi nuo stereotipų apie kūną, mitybą, savęs pažinimą. Laisvi nuo visuomenės primestų normų. Bundate iš sapno ir tampa aišku, kas aplink Jus darosi. Būdami laisvi turėsite daugiau ryžto judėti pirmyn ir kopti į savo gyvenimo kalnus. Atradimų link.

Galiausiai visa tai padeda žmonėms tvirčiau žengti lemtingus ir tvirtus žingsnius, atsisakant priklausomybių. Žmonėms patiki, kad galima atsisakyti priklausomybių ir nemalonių minčių, depresijos, savižudybių, azartinių žaidimų. Taip atsitinka dėl vienos priežasties, nes jų kūnas ir vidinė būsena patiria ramybės būseną, pasitenkinimą nuveiktais darbais, pasiekimais. Ir blogai jaustis žmogus nebenori.

Ps.: kiekviena iš sudedamųjų veikia atskirai, ir galima pradėti nuo bet kurios, tačiau, turint kelių šimtų žmonių sėkmės istorijas, matome, kad esmė yra šių sudedamųjų balansas.