Lrytas.lt: Rytėliai įsitvirtina Vilniaus kultūriniame gyvenime

Ankstų penktadienio rytą nubudusieji galėjo pagalvoti, jog miestą nuskandins vėl atslinkę debesys. Pro langus rodės, jog Vilnių kaip Atlantidą pasiglemš pakilęs vanduo. Bet įvyko priešingai ir Rytėliui prasidėjus jau buvo galima matyti giedrą dangų. Linksmi ir sąmoningi šokiai bei šypsenos iškvietė saulę. Be to, jau po antros dainos niekam nebebuvo svarbu, kad gali nukristi vienas kitas lašas.

Jau penktą kartą organizuotas Rytėlis šį kartą apsistojo VCUP trečiojo aukšto terasoje, kur atsiveria kvapą gniaužianti Vilniaus panorama. Dalyviai nuo 6val. ryto apšilo MyHero! trenerės Ingos vedamoje jogos pamokoje, o nuo 7val. pagausėjęs nutrūktgalviškų vilniečių būrys pradėjo rytines linkmybes, kurių metu galėjo vaišintis sveikuoliškais glotnučiais, riešutų batonėliais ir net imbieriniu nealkoholiniu. Atvykę į renginį mažieji dalyviai buvo puošiami laikinomis tatuiruotėmis, o naujoves mėgstantys suaugusieji turėjo progą išbandyti akrojogą.

„Didžiausia alternatyva ir avantiūra. Sveikai subalansuotas madingas reikalas, vertas metų išdaigos titulo“, – sako Edgaras Lubys, paklaustas, kas jam yra Rytėlis. REKLAMANenuostabu, kad dainininkas pasirinko Rytėlį naujos vasarai skirtos dainos pristatymui ir vaizdo klipo filmavimui, kurio dalimi tapo visi susirinkusieji.  Savo trumpą pasirodymą atlikėjas pradėjo drauge su susirinkusia minia sudainuodamas pernai metų vasaros hitą „Vasara ten“.

Vėliau pristatytas naujasis vasarai skirtas kūrinys „Vasaros naktis“ sulaukė didžiulių ovacijų, po kurių nieko daugiau nebeliko tik dainą pakartoti!  Pasibaigus koncertui, šokiai tęsėsi dar beveik valandą vis patraukdami skubančių į darbus vilniečių dėmesį. Smalsūs vilniečiai bei miesto svečiai filmavo Rytėlio dalyvių šėliones, o drąsesni net prisijungė.  Nuotaikingas renginys pasibaigė 9val. – vieni išskubėjo į darbus, kiti pasiėmę laisvą dieną mėgavosi ja toliau. Viena aišku – visi susirinkusieji išsinešė pilną saują energijos, puikių emocijų ir minčių, kad dar sugrįš.

„Tokie renginiai yra puikus būdas pasitarnauti visuomenei“ , – teigia generalinis renginio rėmėjas psichoterapeutas M.G.Maksimalietis.  Rytėliui nebereikia prisistatyti, jis įsitvirtino Vilniaus kultūriniame gyvenime. Daugiau tokių nėra – tad atsiradus galimybei kviečiame būti jo dalimi, nes tai nepakartojama energijos ir geros dienos pradžia.

Lrytas.lt straipsnis

Nuotraukos: Ryčio Šeškaičio

Kategorija RYTĖLIS!!!

Esame MyHero! komanda ir auginame sporto ir sveikos gyvensenos judėjimą. Turime tikslą – sveikatinti tautą ir parodyti jog dideli dalykai prasideda nuo mažų žingsnių.