Rytėlis 3

RYTĖLIS#3 – švęsk savo mažas, dideles pergales ir pralaimėjimus!!!

Šiandiena nuo ankstaus ryto MyHero! namuose siautėjo trečiojo Rytėlio linksmybės.
Džiaugiamės, kad buvo daug nepatingėjusių keltis iš lovos dar neprašvitus. Jau nuo 5 val. ryto žmonės judino sąnarius ir žadino kūną susirinkę į Jolitos Seredaitės vedamą jogą. Tai buvo puikus pasiruošimas toliau sekusioms linksmybėms aštuoniasdešimtųjų tema.

Trečiasis Rytėlis vėl pakeitė „rūbą“ ir šoko keliais dešimtmečiais atgalios. Parinkta tema „80’s aerobic dance party” renginio dalyvius paskatino išsitraukti iš spintos ryškiaspalvius šortus, sportines kelnes, galvos juostas ir kitus akį rėžiančius aksesuarus. „Rytinėtojai“ buvo labai išradingi ir pasistengė patys sau susikurti šventę. O ją dar labiau sustiprino originalus Povilo Riaubos „Tape art“ stiliumi padarytas dekoras.

Išalkusieji pusryčiams ragavo gardžių „The urban garden“ sulčių, Nuttynuff batonėlių bei vaišinosi šviežiais vaisiais! Tėveliai atėję su vaikais turėjo progą akimirką atsikvėpti juos palikdami specialiai mažiesiems įrengtoje erdvėje. Norintieji lofte galėjo ne tik šokti, bet ir fotografuotis tam specialiai papuoštoje erdvėje, minti dviračių pedalus ar suptis ant specialiai renginiui pagamintų supynių. To MyHero! loftas dar nebuvo matęs! O matė tikrai daug!

Pradėję kiek nedrąsiai, susirinkusieji netrukus metė lietuvišką drovumą į šalį ir šėlo drauge su profesionaliu šokėju Mariumi Eidrigevičiumi priešakyje. Keli judesiai išmokti ir jau galime važiuoti toliau! DJ Marilyn Moron kaitino atmosferą žinomiausiais hitais, pats šėldamas už pulto tarsi pagal posakį „dance like nobody’s watching you“. Netrukus susirinkusieji jau kovėsi „šokių mūšyje“ (angl. Dance batlle), rodydami labiausiai atidirbtus savo judesiukus. Prakaitas ir nepakartojamos emocijos liejosi laisvai, o jas dar labiau išryškino patekėjusi saulė. Šviesa nesutrukdė rytinių linksmybių, kurios tęsėsi iki pat 8 val. ryto.

Visų šėlionių sūkuryje Ignas spėjo susirinkusius ir į pritūpimą „pasodinti“, tokiu originaliu būdu pristatydamas savo knygą „Mano herojus“. Juk sportuoti gali bet kas, bet kada, tad jokių pasiteisinimų! Ištvermingiausiam konkurso dalyviui buvo įteikta dovana – knyga „Mano herojus“.

Mes nemeluosime, sunkiausia dalis yra atsikelti iš lovos ir ateiti iki šokių aikštelės. Lengviausia – pasigirti draugams, jog dieną pradėjote ypatingai smagiai. Šios pagyros nėra pikdžiugiškos, jos tik reiškia, jog skiriate sau dėmesio. Visuose iš mūsų yra noras švęsti savo gyvenimą, tik vieni laukia kelionių į tolimas šalis, kiti leidžia didžiulis pinigus daiktams kurių trokšta … ir tai nėra savaime blogai, tai netgi privalu. Siekti būti laimingu. Bet dauguma pamiršta, jog laimė yra ir visai šalia – ji pasiekiama retkarčiais ištrūkstant iš komforto zonos ir kelias valandas patrypiant pagal melodiją.

NUOTRAUKŲ ALBUMAS