Rytėlis #3

 

Rytėlis #3 jau balandžio 5 dieną 6:00 val. (5:00 val. ryto startuosim su joga)! Registruokis ir pažadėk sau ateiti!

 

 

 

 

 

Iš gilaus miego grubia trauka išvelka garsi žadintuvo muzika – Queen „Don’t stop me now“. Pirmos mintys, šovusios į galvą – „kodėl aš nubudau?“ ir „kiek dabar valandų?“. Vibruojančioje telefono ekrano šviesoje šokiruojantis atsakymas – kelios minutės po pusės penkių!!! Kūną skrodžia suvokimas – Rytėlis!!!!
Tavo basos kojos jau stovi ant vėsių grindų, nors kūnas dar mielai pasilepintų šiltuose pataluose. Bet tu nugali protą ir tai pirmoji ir bene didžiausia pergalė šios dienos kelionėje! O jau po akimirkos kitos niūnuoji dainos žodžius…


Dantų šepetėliu perbrauki savo dantis, mat šypsena šiandieną nebedings nuo tavo veido. Pora buitinių ritualų, įsispiri į patogius batus, šoki į trumpučius šortus ar spalvingiausias tympas ir tu jau leki tiesiai į 80-uosius su didžiausiais to meto hitais! 7
2 laipteliai į viršų – puikus apšilimas! Paskutinė atkarpa iki erdvės, kurioje įvyks neįtikėtina alchemija, o gal aerobinė chemija!..


KAIP šoksime ir KĄ rengsimės? Užuomina štai čia.


KADA? Balandžio 5d., trečiadienis , 6val. (5val ryto startuosim su joga)
KUR? MyHero! namuose – Kauno g. 34E
KIEK? Įėjimo mokestis 6 € ( 4 € MyHero! nariams pateikusiems galiojančią nario kortelę (mokama vietoje)) *maistas ir gėrimai nėra įskaičiuoti į įėjimo mokestį.
SVARBU! Renginys bus filmuojamas bei fotografuojamas, tad pasiruošk tapti ryto žvaigžde!


REGISTRACIJA BŪTINA!