Sale

IGNITION pradedantiesiems

27.00


Perkant šią programą taip pat gausite Igno Bakėjaus audio knygą “Mano herojus” dovanų!

Taip pat gaunate 15% nuolaidą visam sporto prekių ir įrangos asortimentui www.sportuok.lt

Aprašymas

Manęs labai dažnai klausia, kaip aš patarčiau sportuoti namuose, kad sportas būtų sveikas ir išmintingas. Matydamas didelį žmonių poreikį rasti būtent pradedantiesiems skirtą sporto programą, kuri ne tik duotų milžinišką naudą, tačiau būtų ir pakankamai lengva, aš, Ignas Bakėjus, sukūriau ir pristatau jums „IGNITION pradedantiesiems“.

Labai svarbu tinkamai pasirinkti sporto programą pagal esamą kūno būklę. Dažnai žmonės sako, kad yra ilgai nesportavę ir, pradėję sportuoti pagal internete rastas programas, greitai jas nutraukia, nes jos yra per sunkios. Pasakoja, kaip po sporto kelias dienas labai skauda kūną, prastai jaučiasi, krenta motyvacijos lygis, kartais net patiria traumas. Ši programa tikrai sveikas ir saugus, įkvepiantis startas.

Pratimus galėsite daryti keliais lygiais, bet kuriuo jums patogiu paros metu. Aš rodysiu, kaip pratimus atlikti sunkiau, o Simona – kaip lengviau. Taip pat mūsų nuotaikingi pokalbiai tarp pratimų paaiškinimų padės nenuobodžiauti, jausitės, kad sportuojame visi kartu. Bus puiku, jei treniruotės metu turėsite pagrindinį inventorių – treniruočių kilimėlį, lengvus svarmenis ir aerobikos pakylą („Step’ą“), tačiau nenusiminkite, jei jų po ranką neturite – vaizdo įrašuose paaiškinsime, kuo galite juos pakeisti naudodami paprastus ir kasdienius buities elementus.

Programa skirta:

  • Visiems, nepriklausomai nuo amžiaus
  • Padariusiems pertrauką sporte
  • Niekada nesportavusiems
  • Turintiems viršsvorį
  • Jaučiantiems skausmus probleminėse vietose
  • Dirbantiems sėdimą arba stovimą darbą
  • Moterims po gimdymo

Programoje rasite:

  • 12 treniruočių skirtų mėnesiui laiko po 3 per savaitę. Kiekvienos treniruotės trukmė apie 30 min. Treniruočių dienas ir atlikimo laiką galite pasirinkti patys. Programos galiojimo laikas – neribotas, todėl esant poreikiui galėsite vėl ir vėl ją pakartoti.
  • Visos treniruotės turės apšilimo, balansinius, aktyvacinius pratimus.
  • Treniruotės skirtos visoms kūno dalims, atsižvelgiant taip pat į dažniausias problemines vietas.

Šios treniruotės ne tik pratins kūną prie sporto, krūvio, padės atstatyti sveiką būseną, sumažins arba panaikins skausmus, bet taip pat pagerins kraujotaką ir limfotaką, kas gerins bendrą kūno sveikatą, vidaus organų funkcijas, gerins miegą, balansuos emocinę būseną.

Taip pat rasite gerą nuotaiką, patarimus apie sveikesnius pasirinkimus ir daug motyvacijos prisijungti ir į sekančia treniruotę.

Visada galėsite parašyti mums, jeigu kils klausimų dėl programos, pratimų ar savijautos, o gal tiesiog norėsite pasidalinti, kaip jums sekasi sportuoti su mumis.

Laukiame jūsų pirmoje treniruotėje!