Marius kalbina. Susipažinkite su Paule

Kaip seniai rašiau apie kitą žmogų, nes pastaruoju metu viskas susisuko taip, kad daugiau rašiau sau ir apie save. Ar būna Jums tokių akimirkų su savim? Arba dalinaus savo vidiniais potyriais su kitais. Stengiuos vis daugiau ir daugiau pasidalinti tuo, ką esu pamatęs akim, pajautęs širdim, ar supratęs protu ir tuo pačiu, kaip jau dabar supratau, pildosi mano misija – įkvėpti žmones pokyčiams. 🙂

Bendraudamas su Paule aš visada labai noriu šypsotis, žinot kodėl? Paprasta, nes ji visad šypsosi ir viską pasakoja su džiaugsmu ir pozityvu. Man, manau, gali pritarti ir daugiau mūsų bendruomenės žmonių, kurie bendrauja su Paule J,  pavyzdžiui, Vytautas, Lina, Ingutė, Alanas… Ji tiesiog tokia yra… Svajotoja, gėrio matytoja, keliauninkė.

Prieš kelias savaites ji grįžo iš pusę metų trukusios kelionės, kur turėjo įvairios patirties, naujas gatves, naujus vaizdus, naujus Wi-Fi prisijungimus ir slaptažodžius, naują kalbą, naujus veidus, naujus skonius, naujus rytus ir naujus vakarus savo gyvenime (prieš tai, kai klausiau, tai sakė, kad jai rytas visada prasideda su skaniais pusryčiais, apie kuriuos ji jau pradeda galvot iš vakaro). Beje, Paulė skaniai gamina valgyti ir visad pradžiugina skonio receptorius per mūsų, Myhero!, organizuojamus susibūrimus, skirtuose pabendrauti, užkąsti ir tiesiog praleisti laiką drauge –  ji jau ten „etatinė“ dalyvė. 🙂 Gera ją turėti savo bendruomenėje ir tikrai ne dėl to, kad ji atsineša skanumėlių kokių nors.

Kadangi Paulė nelabai buvo mėgėja sportuoti ir taip jau gyvenimas susidėliojo, kad nebuvo ta mergina, kuri labiausiai pasitiki savim ar ta mergina, kuri buvo patenkinta savo kūnu, tai ji susiėmusi ir atradusi sau patinkantį sportą, suderinus mitybą ir atsigręžusi į savo vidų, o išgirdusi savo vidinį balsą patyrė super pokyčius. Per juos pasitikėjimas išaugo iki PUSĖS METŲ kelionės vienai į užsienį, išaugo į kiekvieną dieną patiriamą džiaugsmą (na, tikiuosi kiekvieną dieną, Paule, gi taip?), išaugo į tai, kad ji dabar svajoja apkeliauti visą pasaulį ir tiesiog mėgaujasi šia diena, kiekvienu saulėtu ir apsiniaukusiu rytu, mėgaujasi laiku su savimi, na, ir pati sakė, kad mėgaujasi laiku su bendruomene. 🙂 🙂 🙂  Ir ką jau ten kalbėti apie patinkančias kūno linijas, pamestus kilogramus, kurie nublanksta prie to, kas įvyksta ir pasikeičia viduje. O dažniausiai, tai pasikeičia taip stipriai, kad tave tiesiog išneša lyg ant sparnų į naujas gyvenimo spalvas ir tu supranti koks ganėtinai mažas žingsnis (pradėti sportuoti su geromis emocijomis) turi daug jėgos ir kokybės kasdieniame gyvenime.

Aš labai džiaugiuosi ir man yra didžiulė garbė rašyti apie Paulę, nes ji laimingas žmogus, o jeigu ji laiminga, tai tuomet ir mano laimė supranta, kad yra laiminga… 🙂 Linkiu, Paule, tau aplankyti ir išragauti šio pasaulio šalis, o visiems kitiems skaitantiems linkiu daug laimės! Noriu pasidžiaugti ir tikrai nepasižadu, bet rubrika #susipažinkSuBendruomene po vasaros atostogų dažniau gadins Jums akis beskaitant per monitorius. 🙂

Kas įdomiausia, kad aš netikiu tokiais atvejais, kad gyvenime kažkas vyksta netyčia ir, kai rašiau šitas eilutes, buvo lygiai 2 metai, kai Paulė sportuoja pas mus. 🙂 Ačiū tau, Paule.

Mar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.