Įššūkio programa “Ignition”. Grupėms

300.00

Mėnesio iššūkis, kuris padės išmokti ir laikytis disciplinos ir spręsti sunkumus ir gyvenime. Tai yra daugiau nei sportas, bet kitokią sporto programą kūrėme tam, kad kiekvienas, nusiteikęs pokyčiui, gautų teisingą ir efektyvų krūvį. Ji tinka tiek mažai judančiam, tiek aktyviai sportuojančiam. Tikiu, kad tik judant galima siekti tikslų ir vaduotis iš bėdų. 

Mėnesio asmeninio pasikeitimo projektas, kurio metu dirbsime ne tik su kūnu, bet ir dirbsime ties Jūsų išsikeltu tikslu. Ir nesvarbu ar tai  Jūs galvojate, tai yra tik kūnas? Tai yra rezultatas mūsų minčių ir pasirinkimų. Junkitės prie Ignition ir sakykite sau DABAR.

Kategorija:

Aprašymas

Kokia yra mėnesio IGNITION programa?

1. ĮVADINĖS TRENIRUOTĖS. Jų metu išsikelsite tikslus ir kartu aptarsime, kaip jų sieksite. Jeigu dar tiksliai negalite to apčiuopti, atliksime šią užduotį kartu. Įspūdžiais ir pasiekimais dalinsimės tik Jums skirtoje uždaroje „FACEBOOK“ GRUPĖJE. Ten atsakysiu į Jums rūpimus visus klausimus.

Treniruotės vyks pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais 19:30val.
(12 treniruočių).

2. Jas vesiu kartu su asistentu, kad kiekvienas dalyvis gautų kuo daugiau dėmesio. Per sportą, įkvėpimą ir bendravimą kartu spręsime karjeros, efektyvumo, santykių, paskirties, žalingų įpročių ar kitokius gyvenimo iššūkius.

3. IŠMATUOSIME Jūsų KMI su specialiu aparatu, kad būtų galima objektyviai sekti progresą.

4. MITYBOS SPECIALISTAS. Gausite MyHero! sveikatinančios mitybos specialistės Olgos Abramovos paskaitą, kurioje rasite daug atsakymų, kaip reikia maitintis, kad kūnas neišsektų, stiprėtų ir galėtų atlaikyti netikėtą stresą. PRISIMINKITE, kad pokyčiui itin svarbu tinkama ir subalansuota mityba bei reguliarus dienos rėžimas. Čia taip pat Jums padėsime.

5. PASKAITOS. Tokios bus dvi apie gyvenimo pokyčius (1,5 val.). Paskaitų pabaigoje bus klausimų-atsakymų laikas.

6. SPECIALŪS MARŠKINĖLIAI. Kodėl jie reikalingi? Kad iššūkio pabaigoje jie taptų simboliu Jūsų atsidavimo ir didelio darbo ne tik sportuojant, bet ir narpliojant vidinius rebusus. Mes žinome, koks yra nuostabus jausmas, kai TAI įvyksta. Didysis lūžis, didysis sprendimas, suvokimas, aiškumas, kitas dydis, kitos formos, kita savijauta. Tuos marškinėlius Jūs norėsite pasilikti.

7. DAUGIAU SPORTO. Gausite 8 KARTŲ 1 mėnesio MyHero! narystę, kad sportas po iššūkio nesibaigtų ir Jūs judėtumėte toliau.

8. KVĖPAVIMAS. Jūs nustebsite, kiek daug visko atsitinka, kai organizmą prisotiname deguonimi. Kartą savaitėje vyks kvėpavimo užsiėmimai su Ligita Ilgutyte. (4 užsiėmimai).

Visada kartosiu, kad man yra svarbiau žmogus kaip visuma (jo mintys, kasdienis maistas, ligos, netektys, miego režimas, darbas, baimės, stresas ar gyvenimo svajonės), todėl, sportuodami su manimi, būkite nusiteikę kalbėtis, kodėl esate ten kur esate ir kaip pagaliau iš to išsinarplioti. Jūs galvojate, kad tai tik sportas? Tai yra tik priemonė užkurti didįjį pokytį, o visa kita jau domino efektas.

Jei tokia programa Jums patinka ir esate nusiteikę pokyčiui, pildykite registraciją IGNITION rudens sezonui.

REGISTRACIJA jau pajudėjo ir pirmieji dalyviai renkasi

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Įššūkio programa “Ignition”. Grupėms”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *