INSANITY programoje atradome tai, ko ieškojome visose kitose sporto rūšyse. Geriausia tai, kad vienoje treniruotėje telpa viskas – balansas, sprogstamoji jėga, greitis, treniruotė yra velniškai sunki, bet tuo pačiu velniškai traukia! Ji taip pat patogi tuo, kad nepririša tavęs prie vienos vietos – INSANITY gali daryti namuose, parke, paplūdimyje ar sporto salėje. Treniruotę gali atlikti atiduodamas visas jėgas arba visai palengva. Dar vienas treniruočių programos pliusas – gana greiti, labai ryškūs ir džiuginantys rezultatai. Taip pat, INSANITY yra iššūkis, o mes iššūkius mėgstam!

 

Pagrindinis mūsų tikslas? Sveika tauta. Mes norime gilinti žmonių žinias apie sveiką mitybą, sveiką gyvenseną, parodyti jiems, kad sportas veža ir, kad kiekvienas gali turėti sportišką kūną. Taip pat, mes norime sukurti plataus masto judėjimą, kuriame žmonės ne tik aktyviai sportuoja, mokosi ir atranda save, bet ir dalijasi tuo su kitais iš lūpų į lūpas sportuodami, pasakodami, tapdami mūsų komandos dalimi.

 

Viską ką darome, darome dėl žmonių. Dėl pokyčio, kuris vyksta, kai žmogus dirba su savimi, dėl istorijos, kuri atsiranda iš to pokyčio. Dėl jų džiaugsmo, šypsenų, padėkų, dalyvavimo treniruotėse. Darome tikrai ne dėl to, kad tai populiaru. Pamėginę supratome, kad skleisdami sportą, susidomėjimą sveika gyvensena, darysime tai, ką darysime, su didžiuliu pasitenkinimu ir atiduodami  visą savo širdį. Dėl to, kad kai matai visus tuos pokyčius, laimingus veidus, suvoki, kokį stiprų įrankį turi, kuriuo gali padėti žmonėms keisti savo gyvenimus. Ir tada supranti, kokia prasminga veikla tai yra. Viskas, ko mes norime, tai, kad žmonės būtų sveikesni ir laimingesni.

 

Ateityje mes planuojame būti kiekviename Lietuvos mieste, plėstis į užsienį. Pritraukti kuo daugiau žmonių ir padaryti treniruotes prienamas visiems – nuo vaiko iki senjoro. Būti dar inovatyvesniais, pasiekti dar didesnias minias. Sukurti aktyvią,  sportinę, didelę, tvirtą, tarptautinę bendruomenę, kuri galėtų eiti į priekį vedama bendros vzijos ir keisti pasaulį. Bendruomenę, besidalijančią idėjomis, siekiančią sukurti sveikesnį pasaulį. Taip pat -  sukurti tos bendruomenės sporto ir gero laiko meką.