1. Gimimo metai – 1986.09.01
 2. Ūgis – 172 cm
 3. Svoris – pakankamas padaryti diamond jumps‘ams :)

    

 1. Kas tave įkvėpia kiekvieną rytą lipti iš lovos? 

Kažkoks vidinis „balabonas“, gyvenantis mano viduje :) Šiaip iš prigimties esu vyturys, todėl keltis anksti man yra vienas malonumas. Myliu tą jausmą, kai visas miestas dar tik bunda, o aš pasileidusi garsiai muziką, mašinoje važiuoju sportuoti arba vesti treniruotės :) Begalinis džiaugsmas apima, kai matau laimingus žmonių veidus po treniruočių, girdžiu istorijas apie jų pasikeitusius gyvenimus, pastebiu besikeičiančias jų formas, ryškėjančius raumenukus ir t. t. Tas vidinis laimės jausmas neapleidžia visą dieną – ji pasidaro ilgesnė, produktyvesnė, lengvesnė – kaip visa tai gali nemotyvuoti?!

 1. Kada ir kaip atradai sportą?

Tėvai pasakojo, kad pirmiausiai pradėjau vaikščioti, o tik po to išmokau ropoti. Tad galima sakyti, kad aktyviai judu jau nuo vaikystės. Iš pradžių susižavėjau dailia lauko teniso mergaičių apranga, tad ilgam buvau „įklimpusi“ į lauko tenisą, kuris buvo pavergęs visą mano gyvenimą. Baigusi tenisininkės „karjerą“ pasinėriau į jogą, kurią iki šiol praktikuoju. Kitas būdas man pailsėti ir pasikrauti energijos, jau ne vieneri metai yra bėgimas. Dalyvauju daugelyje masinių bėgimų, net maratoną svajoju kada nors ateityje nubėgti (na bent jau nubinzenti tuos 42 km. :) ).

 1. Gyvenimo šūkis.

Gyvenimas yra per trumpas daryti dalykus, kurie tavęs nedžiugina. Angliškai tai skamba geriau – life is so damn short, for God sake, just do what makes you happy.

 1. Penkios svarbiausios vertybės ?

Meilė (nes be jos pasaulis nesisuktų), drąsa (būti savimi), laisvė (daryti tai, ko nori širdis), atvirumas (sau bei aplinkiniams), nuoširdumas (be jo netenka prasmės visos prieš tai minėtos vertybės).

 1. Kodėl „Insanity“?

Nes tai yra kur kas daugiau negu vien Insanity :) Tai ir gera muzika, geros emocijos, ne vienas kibiras prakaito, plačiausia šypsena veide, užvedantys treneriai, visa mūsų bendruomenė.

 1. Koks sportininkas yra tau sektinas pavyzdys?

Marius Staniulis – Zuikis :)

 

 1. Stipriausia tavo kūno vieta?

Smegenys :)

 1. Kokia buvo didžiausia tavo vaikystės svajonė – kai buvai vaikas, kuo matei save užaugusia?

Vaikystėje svajojau būti balerina, bet tuo metu valgiau per daug bandelių, tad kaži, ar būčiau įtilpusi į balerinos sijoną :) Vėliau norėjau būti ir sportininke, ir šokėja, ir renginių vedėja, ir vestuvių planuotoja, ir t. t. – norėjau daryti daug skirtingų dalykų.

 1. Kas tave motyvuoja vesti treniruotes?

Mūsų vyrai (Ignas, Alanas ir Mariukas) ir visi sportuojantys, prakaituojantys, besikankinantys, bet vis tiek besišypsantys žmonės.

 1.  Kuri treniruočių programa yra tavo mėgstamiausia? ­

 Boksas rocks! :)

 

 

 1. Geriausia skaityta knyga – esu knygų ryjikė, todėl beveik visos man jos geriausios :)
 2.  Mėgstamiausias superherojus – moteris katė (nes M. Pfeiffer prieš daugelį metų ją įkūnijo tobulai)
 3.  Kokios spalvos kojinės yra tavo mėgstamiausios? – geltonos (nes prie mano raudonų Asics‘ų jos labai dera :) )
 4.  Kokia tavo didžiausia silpnybė? – skanus, purus, minkštas ir saldus skanėstas. Na gerai – daug skanėstų :)
 5.  Apibūdink save trimis žodžiais – plataus masto optimistė :)