1. Gimimo metai: 1985
 2. Ūgis: 193 cm
 3. Svoris: 81 kg

 

 

 1. Kas tave įkvėpia kiekvieną rytą lipti iš lovos?

Sakydamas, kad įsipareigojimas – meluočiau. Nemeluosiu - pasirinkau šį kelią, nes pats norėjau toks būti – aktyvus, sveikas. Suprantu, kad norėdamas pakeisti pasaulį, pirmiausia turi pradėti nuo savęs. Mano pokytis? Pradėjau keltis anksti. Atsikelti ankstų rytą yra laaabai sunku, bet tikrai niekada nemaniau, kad tai gali daryti nuo penkiasdešimties iki šimto žmonių sportuodami su mumis. Ryto sportas – tikrai ne kiekvienam. Ne dėl to, kad reikia anksti keltis, bet dėl to, kad tai super stiprus darbas su savimi. Jei žmonės gali keltis anksti ir užsiimti spotu, tai gali viską. Ir turėdami tokių motyvuotų žmonių, aš ir mano komanda, privalome jiems padėti – vesti treniruotes net anksti ryte.  

 1. Kada ir kaip atradai sportą?

Sportą atradau būdamas aštuonerių metų, kai keliavau į futbolo stadioną norėdamas užsirašyti žaisti futbolą, bet troleibuse sutikau bičiulį, kuris pasiūlė su juo važiuoti į krepšinio treniruotę. Sutikau. Nuvažiavęs ten supratau, kad nenoriu žaisti futbolo - noriu žaisti krepšinį. Taip mano sportinė karjera prasidėjo aštuonerių metų ir tęsiasi iki dabar.

 

 1. Gyvenimo šūkis.

Dream big, never up give up – all is possible.

 

 1. Penkios svarbiausios vertybės.

 Pastovumas, atjauta, šeima, sąžiningumas, paprastumas.

 

 1. Kodėl „Insanity“?

Nes visos iki tol bandytos treniruotės nedavė man to, ko reikėjo. O INSANITY atradau viską viename - ištvermę, sprogstamąją jėgą, greitį, balansą. Aš niekada nebandžiau sporto pagal video iki INSANITY, bet Shaun T mane užkabino ir išbandžiau šią treniruočių programą. Aš - atviras naujovėms. Jau pristatomasis video mane „užkabino“. Pirmoji treniruotė mane ištaškė. Iki tol maniau, kad esu fiziskai kietas, bet po pirmojo karto supratau, kad nė iš tolo. Programa man metė iššūkį, o iššūkius aš mėgstu, todėl ir nusprendžiau ją įgyvendinti.

 

 1. Koks sportininkas yra tau sektinas pavyzdys?(nuoroda i kiekviena)

Tony Horton – nebaigęs mokslų, susijusių su sportu, tačiau nusprendęs semtis žinių iš ten, iš kur jam atrodo reikalinga. Jis turi daugiau nei 5 milijonus pasekėjų, sportuojančių pagal jo programas. Pradėjęs karjerą nuo 40-ties metų jis nuoširdžiai vykdo savo misiją padaryti, kad žmonės gyventų sveikiau.

Shaun T – paprastumo įsikūnijimas, jis eina giliai į žmogaus širdį per paprasčiausius dalykus.  

Jack LaLanne – nuo 15 iki 90 metų praleido sportuodamas, įkvepdamas žmones, kalbėdamas apie mitybą, sportą, nevartojo alkoholio, siekė Gineso rekordų, kad parodytų žmonėms, kad viskas įmanoma, išliko pastovus visą gyevnimą. Jack‘o garbei pavadintas pratimas - „Jumpig Jack“.

Chirs and Heidi  Powell – įkūnija man idealios šeimos modelį, kai vyras ir moteris vaikams rodo pavyzdį per sportą. Šie žmonės keičia pasaulį, padeda žmonėms numesti svorio ir grąžina žmones į sveiką kūną, jie turi savo laidą, keturis vaikus, bet visada skiria laiko ir šeimai, ir visam pasauliui, daug keliauja. Man jie yra įkvėpimas, misiją turinčios šeimos pavyzdys.

 1. Stipriausia tavo kūno vieta?

Širdis – nes širdis yra raumuo ir ji geriausiai ištreniruota.

 

 1. Kokia buvo didžiausia tavo vaikystės svajonė – kai buvai vaikas, kuo matei save užaugusiu?

Jau nuo vaikystės viduje jaučiau, kad man malonu daryti gerą kitiems. Mačiau save savanoriu, mačiau, kad neatlygintinai darysiu žmonėms gerą. O svajojau sukurti nuostabią šeimą, būti geriausiu vyru ir tėčiu pasauly, koks gali būti.

 

 1. Kas tave motyvuoja vesti treniruotes?

Vidinis jausmas, kai supranti, kad žmonės atėjo sportuoti, jie tavim tiki ir jie žino, kad padarysi dėl jų geriausią, ką gali padaryti, kad atiduosi jiems savo širdį ir energiją. Mane užveda, kai žmonės ateina į treniruotę, duoda grįžtamąįį ryšį. Taip pat "veža" tas pokytis, kuris jiems įvyksta dirbant su savimi. Prisimenu save ir suprantu, kad žmonės prakaituoti, gulintys, mirštantys ant žemės patiria tą patį, ką patirdavau aš. Ir jei tada, kai aš pradėjau sportuoti pagal INSANITY programą, būčiau sužinojęs apie tokias treniruotes, kuriose treneris užmotyvuoja nuo galvos iki kojų, būčiau į jas nedvejodamas ėjęs. Toks treneris man buvo Shaun T. Tokiu treneriu aš noriu būti žmonėms, sportuojantiems pas mane.

 

 1.  Kuri trenruočių programa yra tavo mėgstamiausia?

INSANITY, nes ji man primena, nuo ko visa tai prasidėjo. Ji padeda man pajusti kaip žmonės, atėję pirmą kartą, jaučiasi, nes aš patyriau tą patį.

 

 

 1. Geriausia skaityta knyga. Radhanatha Svamis „Kelionė namo“.
 2.  Mėgstamiausias superherojus. Mano tėtis, mano mama, mano žmona, vaikai.
 3.  Kokios spalvos kojinės yra tavo mėgstamiausios? Kuo margesnės ir skirtingos.
 4.  Kokia tavo didžiausia silpnybė?  Saldumynai.
 5.  Apibūdink save trimis žodžiais. Įkvėpiu žmones pokyčiams.